Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
Brak zgody może wpłynąć na funkcjonalność serwisy! Polityka prywatności


logotype

Kolekcja autografów i rękopisów Krzysztofa Maćkowiaka

Autografy kolekcjonuję od ponad 20 lat. Zaczynałem od zbierania podpisów polskich gwiazd filmu, muzyki, jak również sportowców i polityków. Z nutką sentymentu wspominam wyjazdy na pierwsze edycje Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach i inne lokalne festiwale muzyczne i filmowe. Kolejnym krokiem były tysiące wysłanych listów do znanych osób z Polski i spoza naszego kraju i co za tym szło codzienne wyczekiwanie na przyjście listonosza. Wizyty w antykwariatach i raczkujące Allegro pozwoliło mi spełniać moje pierwsze kolekcjonerskie marzenia jak zdobycie autografu Papieża Jana Pawła II czy też podpisu Józefa Piłsudskiego. 

Z czasem coraz bardziej interesowały mnie autografy postaci związanych z dawną historią Polski. Pojawiły się nowe cele do spełniania jak pozyskanie autografu Tadeusza Kościuszki, Alberta Einsteina, rękopisów królów Polski czy też dokumentów historycznych powiązanych tematycznie z Napoleonem Bonaparte. 

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi rękopisami z mojej kolekcji, również tymi, które przeznaczyłem aktualnie do wymiany/sprzedaży, również na Facebooku:

400px Facebook.svg